Msza św. dziękczynna za cudowne ocalenie Ojca Świętego

Po przygotowaniu duchowym, 13 maja 2021 r. wspominając 40. rocznicę zamachu na pl. Św. Piotra w Rzymie na św. Jana Pawła II, „składaliśmy” na ręce Maryi podziękowanie Panu Bogu za ocalenie naszego Wielkiego Rodaka.

W tym dniu, w naszym Sanktuarium zaplanowana była o godz. 12.00 czyli w godzinie I Objawienia w Fatimie, modlitwa różańcowa w intencji pojednania i pokoju. Następnie o godz. 15.00 wspólnie odmówiliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Tuż przed godz. 17.00 rozpoczęła się procesja figury MB. Fatimskiej do ołtarza polowego. Kulminacyjną częścią uroczystości byłą uroczysta, polowa Msza św. dziękczynna za cudowne ocalenie Ojca Świętego od śmierci, której przewodniczył J.E. Abp. Stanisław GądeckiPrzewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

Dzięki współpracy z Partnerami Medialnymi, Msza św. transmitowana była przez :

• Tygodnik Niedziela - aby rozpocząć kliknij TUTAJ
    • Gościa Niedzielnego (Msza św.) - aby rozpocząć transmisję z Mszy św. kilknij TUTAJ
    • Gościa Niedzielnego (koncert) - aby rozpocząc transmisję z koncertu kliknij TUTAJ
    • na antenie EWTN Polska, w sieciach cyfrowych AVIOS oraz wybranych sieciach kablowych TVK, a także w mediach społecznościowych youtube.com/EWTNPolskaEWTN Polska oraz stronie EWTN.pl
    • TV Dami - aby rozpocząć kilknij TUTAJ