OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE PARAFII

p.w. CHRYSTUSA KRÓLA

57-320 Polanica Zdrój, ul. Reymonta 1;  tel: 74 868 13 17

www.polanicasercanie.pl  email: zdzineksscc@hotmail.coml

ogłoszenia parafialne są dostępne na stronie www.sanktuarium-fatimskie.pl

NIEDZIELA – 29 marzec 2020

• Dziś piąta niedziela Wielkiego Postu. W piątek w naszej świątyni wraz z Chrystusem i Jego bolejącą Matką przemierzamy Drogę Krzyżową o godz. 18.00.

• Zachęcam do „wystawienia” obrazu Matki Bożej w oknie domu lub mieszkańia, aby nas strzegła w tych trudnych dniach epidemii. Poza tym wszyscy jesteśmy zaproszeni do odmawiania w domach Różańca św. o godz. 20.30 w intencji „zatrzymania” koronowirusa. Na koniec można odśpiewać Suplikację, którą również śpiewamy po każdej Mszy św. w niedzielę i dni powszednie.

• Trwa peregrynacja Obrazu Dzieci Fatimskich i Ich relikwii, ma to nas przygotować na Misje św. w naszej parafii – w tym tygodniu proszę Was serdecznie o modlitwę w intencji dziadków w naszej parafii o ich nawrócenie i powrót do P. Boga.

• W tym tygodniu przypada I środa, czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek miesiąca odwołane są wizyty w domach chorych

• Możemy codziennie skorzystać ze spowiedzi św. w godz. 15.00 – 16.00 i 20.00 – 21.00.

• Przy wyjściu są obrazki z modlitwą św. o. Damiana – można je wziąć i się modlić za jego pośrednictwem w tych trudnych chwilach epidemii.

• Paschaliki Caritasu – do nabycia przy wyjściu z kaplicy.

• Zachęcam do „odwiedzania kaplicy” –jest otwarta przez cały dzień i można się spokojnie pomodlić – bo oprócz naszej ufności w działanie ludzi , warto jeszcze „wezwać” pomocy Bożej.

• Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę przeniesiona na dogodniejszy czas.

• Kawy i herbaty nie będzie po Mszy św. aż do odwołania.