koncert „Totus Tuus, Maryjo”

Uroczystości 13 maja br., zakończył koncert muzyczny „Totus Tuus, Maryjo”, który rozpoczął się o godz. 20:00. W trakcie koncertu, o godz. 21.37 została wspólnie odśpiewana pieśń "Pan kiedyś stanął na brzegiem" czyli ukochana przez naszego Papieża, Barka.

Zorganizowanie koncertu było możliwe dzięki sponsorom
Totalizatorowi Sportowemu oraz Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu, którym serdecznie dziękujemy.

Dzięki współpracy z Partnerami Medialnymi, koncert był transmitowany przez :

• Tygodnik Niedziela - aby rozpocząć kliknij TUTAJ
  • Gościa Niedzielnego (Msza św.) - aby rozpocząć transmisję z Mszy św. kilknij TUTAJ
  • Gościa Niedzielnego (koncert) - aby rozpocząc transmisję z koncertu kliknij TUTAJ
  • na antenie EWTN Polska, w sieciach cyfrowych AVIOS oraz wybranych sieciach kablowych TVK, a także w mediach społecznościowych youtube.com/EWTNPolskaEWTN Polska oraz stronie EWTN.pl
  • TV Dami - aby rozpocząć kilknij TUTAJ