15 czerwca 2022

Boże Ciało - zapraszamy !!!

W czwartek, 16 czerwca obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Przygotujmy odpowiednie dekoracje naszych domów, by pokazać Jezusowi, jak bardzo cieszymy się z tego Jego nawiedzenia. W tym jednak dniu chcemy tę prawdę jeszcze bardziej przeżyć i zamanifestować ją całemu światu przez procesję eucharystyczną do czterech ołtarzy. Dziękując Bogu za bezcenny dar Eucharystii, upraszać będziemy potrzebne błogosławieństwo światu, Kościołowi, parafii i nam samym. Msza św. na ołtarzu polowym o godzinie 10.00 i procesja do czterech ołtarzy. Przygotujmy cztery ołtarze w tradycyjnych miejscach. Prosimy o pomoc przy budowie i dekoracji ołtarzy, dzieci do sypania kwiatów w procesji, a dorosłych do niesienia baldachimu i chorągwi.

192 0.082452058792114