29 grudnia 2021

Rozpocznij Nowy Rok z Maryją !!!

“Córko moja, spójrz, Serce moje otoczone cierniami, którymi niewdzięczni ludzie przez bluźnierstwa i niewierności stale ranią. Przynajmniej ty staraj się nieść mi radość i oznajmij w moim imieniu, że przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię świętą, odmówią jeden Różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastu tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia” – rozpoczynamy Nowy Rok 2022 – możemy sobie postawić pytanie: jak go rozpoczynamy i jaki on będzie? W kończącym się roku 1925 r. 10 grudnia zacytowane powyżej słowa Maryja wypowiedziała do s. Łucji objawiając się jej z Dzieciątkiem i pokazała Swoje cierniami otoczone Serce, które nas tak bardzo wszystkich kocha.

Jej słowa dzisiaj są nadal aktualne i są dla nas wszystkich zaproszeniem, które kieruje do nas dzisiaj, ale również zapewnieniem, że w godzinie naszej śmierci nie pozostawi nas samych, lecz przybędzie w godzinie naszej śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia.

I sobota stycznia 2022 przypada dokładnie w Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – w tym szczególnym dniu możemy „zrobić” piękny prezent naszej Matce na rozpoczęcie następnego Roku i przybyć do Niej aby wyrywać kolce grzechów z Jej Niepokalanego Serca, które Ją tak bardzo ranią.

Zapraszamy serdecznie do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Polanicy Zdroju (GPS - ul. Graniczna 1) – początek godzina 18.00 Msza św. i dalsza część modlitw. Kaplica jest ogrzewana i czeka dla Ciebie nasza Matka.

Zapraszają Sercanie Biali.