6 listopada 2021

Nasza Matka czeka również na Ciebie !!!

Na koniec jednak moje Niepokalane Serce zatriumfuje  te słowa pełne nadziei Maryja wypowiada do trójki pastuszków w Fatimie 13 lipca 1917 roku, gdy pokazuje im piekło i z troską Matki mówi, że wielu ludzi tam idzie i prosi ich aby ludzie przestali obrażać Boga.

W Jej Niepokalanym Sercu jest troska o każdego z nas, ale również nasze grzechy ranią Jej Matczyne Serce. Miesiąc listopad, to czas refleksji nad naszym ziemskim przemijaniem i warto go "przejść" z Maryją. W Pontevedra w 1925 r. skierowała do s. Łucji poniższe słowa: "Córko moja, spójrz, Serce moje otoczone cierniami, którymi niewdzięczni ludzie przez bluźnierstwa i niewdzięczność stale je ranią. Przynajmniej ty staraj się nieść mi radość i oznajmij w moim imieniu, że przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą komunię świętą, odmówią jeden różaniec i przez piętnaście minut będą rozmyślać nad piętnastu tajemnicami różańcowymi oraz towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia".

W miesiącu, którym modlimy się za naszych zmarłych, warto również myśleć o godzinie własnej śmierci i zaprosić do tego Maryję naszą najlepszą Matkę.

6 listopada 2021 r. w Sanktuarium MB Fatimskiej następna Noc Fatimska

Nabożeństwo ma następujący porządek: (UWAGA!!! zmiana porządku)

18.00 – Msza święta i spowiedź wynagradzająca

19.15 – 15 – minutowe rozważanie różańcowe i różaniec wynagradzający

20.30 –  Apel Jasnogórski

Możliwość procesji przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, a na koniec nabożeństwa błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem chorych i pielgrzymów.

Zapraszamy serdecznie – nawet jeśli będzie zimno – przybądź!!!

Kaplica jest ogrzewana, a Niepokalane Serce Maryi czeka, abyś Mu powiedział, że kochasz swoją Matkę!

Sercanie Biali

ul. Reymonta 1 (GPS u.l. Graniczna 1); Polanica Zdrój