13 czerwca 2020

Uroczystości Najświętszych Serc

Sercanie Biali z klasztoru Chrystusa Króla na Sokołówce serdecznie zapraszają na:

- uroczystą Mszę Świętą ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusaw piątek 19-go czerwca 2020, na godz. 18:00 w klasztorze Chrystusa Króla na Sokołówce. Po Mszy Świętej wszyscy są zaproszeni na wspólną Agapę, czyli wspólny posiłek;

- uroczystą Mszę Świętą ku czci Niepokalanego Serca Maryiw sobotę 20-go czerwca 2020, na godz. 18:00 w klasztorze Chrystusa Króla na Sokołówce. Po Mszy Świętej wszyscy są zaproszeni na wspólną Agapę, czyli wspólny posiłek.